Promocja!

Cinco de Mayo – Róża rabatowa

(1 opinia klienta)

30,00 

  • Kolor: Pomarańczowy (czasami wpada w delikatny brąz)
  • Wzrost/szerokość: 100/45cm
  • Wielkość kwiatu: ⌀ 5cm
  • Zapach: Wyczuwalny
  • Odporność na choroby: Bardzo dobra
  • Stanowisko: Słoneczne oraz pół-cień
  • Okres kwitnienia: VI – X
  • Powtarza kwitnienie: Tak, kilkukrotnie w sezonie.
  • Typ: Róża rabatowa/wielokwiatowa
  • Mrozoodporność: Dobra, natomiast należy zrobić kopczyk na zimę.
  • Zalety: Bardzo ciekawy kolor. Wysoka zdrowotność. Długi okres kwitnienia. Samowystarczalna (radzi sobie samodzielnie w trudnych warunkach)
Dostępne warianty
SKU: Brak danych

Opis

Róża rabatowa/wielokwiatowa – Cinco de Mayo

    • Mamy do zaoferowania Państwu piękną odmianę róży rabatowej/wielokwiatowej, jaką jest Cinco de Mayo.
    • Odmianę charakteryzuje jej cudowny, unikatowy kolor, który wyróżnia się spośród innych odmian róż.
    • Cinco de Mayo jest różą, która jest obdarzona bardzo dobrą zdrowotnością, dzięki której potrafi samodzielnie sobie radzić w trudnych warunkach.
    • Dodatkowo dzięki temu potrafi kwitnąć przez bardzo długi okres czasu.
    • Nie jest obdarzona w typowo różane kwiaty, natomiast osobiście uważamy, że ta odmiana powinna znaleźć się w Państwa ogrodzie, chociażby za sam piękny kolor.
    • Idealnie nadaje się do sadzenia w dużych grupach, w odstępach około 40 cm.
    • Świetnie radzi sobie również w donicach na różnego rodzaju tarasach lub balkonach.
    • Składając zamówienie powyżej 250zł przy przedpłacie nawóz GRATIS!
    • Do jednej paczki mieszczą się 4 sztuki róż w doniczkach, przy każdych kolejnych 4 sztukach doliczany jest dodatkowy koszt wysyłki.
Wysyłki realizujemy w dniach poniedziałek-czwartek, żeby żadna przesyłka nie spędziła weekendu na różnego rodzaju magazynach kurierskich.
W okresie jesiennym czas realizacji zamówienia może być wydłużony ze względu na ilość zamówień. Za opóźnienie przepraszamy.

Oświadczam, że zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/2031 z dnia 26 października 2016 r. 
w sprawie środków ochronnych przeciwko agrofagom roślin, zmieniającym rozporządzenia 
Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 228/2013, (UE) nr 652/2014 i (UE) nr 1143/2014 oraz uchylającym dyrektywy Rady 
69/464/EWG, 74/647/EWG, 93/85/EWG, 98/57/WE, 2000/29/WE, 2006/91/WE i 2007/33/W do każdej 
jednostki handlowej dołączony jest paszport rośliny.

Dostępne warianty sadzonek

Cinco de Mayo – Róża rabatowa

Krzew w doniczce 4 litrowej

Klasa jakości 1

Uwaga!
Roślina może być przycięta
Wysokość rośliny max. 40 cm

1 opinia dla Cinco de Mayo – Róża rabatowa

  1. Anna R. (zweryfikowany)

    Piękne, rozkrzewione sadzonki z silnym systemem korzeniowym. Polecam tę szkółkę.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.